Galaxy S4 GT-19505 qmim shum i volitshem ,

Shitet nga: Atdhetar 17 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Esht origjinal dhe shum pak i perdorur , siq mund ta shohni ne foto Telefoni vije me adapteri , ndegjojse dhe disa mbrojtse shtes
Arsyeja e shitjes esht sepse dua te blej Galaxy S5
Bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim