BEJ KETO INSTALIME UJ,NXEMJE,RRYM, Marr vetur me..

Shitet nga: safet 18 Krr 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
BEJM KETO INSTALIME

BEJM INSTALIMIN E UJIT DHE KANALIZIMIT
BEJM INSTALIMIN E NXEMJES QENDRORE
BEJM INSTALIMIN E RRYMES DERI NE OR

TE GJITHA KETO I BEJM ME MNYR ME TE RE QE PO PERDOREN TANI
DHE JAPIM GARANCIJON PER PUNEN QE BEJM

QMIMET SHUM TE VOLITSHME DHE KREJT SIMBAS MARVESHJES

MARR VETUR ME KOMPENZIM Ose picapy

per informata me kontaktoni ne numer
044-952-959
safeti_28@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim