Iphone 4s

Shitet nga: Haki 19 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
E shes per arsyje se dua te marr nje samsung galaxy s4 mini ose samsung note 2. Edhe ndrrim baj me kto lloje telefefonav . Punon gjithqka mir e jap me icoud dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim