Nokia Lumia 530

Shitet nga: arbnor 08 Pri 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Lumia 530, ka memorie interne 4 GB aplikacionet mund te instalohen edhe ne SD card perkrah aplikacjone dhe lojra si: Instagram, Facebook, Whatsapp, Viber, Asphalt8 etj.
Si sistem operativ sherben Windows 8.1, ka vetem kameren e prapme 5.0 mp.
Punon shpejt dhe nuk ngrihet asnjeher gjat perdorimit edhe neqoft se eshte i ngarkuar me shum aplikacjone.
Madhsia e ekranit eshte 4.0 inca
Telefoni nuk eshte i dekoduar por mund te perdoret pa asnje penges.
Kontakt:
E-mail: Arbnnorb01@outlook.com
G-mail: arbnorbrahimi58@gmail.com
Viber/Whatsapp: +447548984637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim