Nokia Lumia 630

Shitet nga: arbnor 08 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Lumia 630
Memoria interne eshte 8GB, ekrani 4.5 inca ,posedon kamer mbrapa 5.0 mp, aplikacionet mund te instalohen edhe ne Sd Card.
Perkrah te gjitha aplikacjonet sikurse smartphonet tjer (Android, iOS etj) .
Si sistem operativ sherben Windows 8.1 i cili mund te perditsohet ne Windows 10.
Eshte i perkthyer ne gjuhen shqipe .
Eshte i pa perdorur dhe punon shum mir.
Telefoni eshte i koduar.
Kontakt:
E-mail:
Arbnnorb01@outlook.com
G-mail: arbnorbrahimi58@gmail.com
Viber/Whatsapp: +447548984637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim