Nokia dhe Sony

Shitet nga: Gentrit 14 Maj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet dy telefona, te ri, te ardhur nga Gjermania.

Nokia: 15 euro
Sony: 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim