Samsung galaxy s5

Shitet nga: Lindi 04 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes samasung s5 ne gjendje te mir punon shum mir edhe esht shum pak I perdorun esht prodhim I Dubait dhe ipet me ni qmim te arsyshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim