iPhone 4 16GB full unlock i ardhur nga USA

Shitet nga: visar 09 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
-Shitet Iphon 4 16GB full unlock i ardhur nga USA , eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje te rregullt . Telefoni ka nje xham 3mm para ,si dhe foli.

-Arsyeja e shitjes eshte sepse me ka ardhur nje telefon tjeter ..

-Telefoni vjen me adapter si dhe nje fatroll.(mbrojtese)

-Qmimi : 150 euro i pa diskutueshem

-Nr. 049 678 915 mundeni edhe ne viber : +38649624993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim