u shit

Shitet nga: sansung 18 Shk 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes samsung corby i mirë dhe shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim