Fellnet 14 coll, golf 2,3 etj

Shitet nga: Arbnor 14 Pri 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me gjith guma jan, 14-tshe me 4 Shtrafa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim