4 GOMA 225/55/16 MICHELINI

Shitet nga: xxxxx 27 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4goma 225/55/16 gomat jannte firmes michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim