4 GOMA DIMRI 15 KOMPLET

Shitet nga: Halim Kurrumeli 29 Nën 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA DIMRI 15 KOMPLET 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim