ALU-FELLNE

Shitet nga: Flamur Ahmeti 06 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu Felne dimensioni 225//45/17 shume te ruajtura shume te mira per OPELL por me nje nje gdhendje te lehte bejne edhe per MERCEDES . M e to do te ndiheni komod ne ngasje jan shume stabile . I kam per shitje jo per ndrrim qmimi asht 320 euro por mund edhe te mirremi vesh . Urdhroni e me telefononi ne +377 44 411 992 ose + 386 49 411 992 . Gjendem ne Drenas afer gjykates.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim