ALu fellene per BMW M3

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne 17-she per BMW M3 ... per me shume shikoni foton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim