Alu Fellne 15-she

Shitet nga: Enver 18 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne 15-she per golf 5 ose passat keto te cilat shihen ne foto jon shum te mira... qmimi i volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim