Alu fellne 16-she me goma te dimrit

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne me goma te dimriit per mercedez me qmim te volitshem,,gomat jon shum te mira dhe fellnet jon te ruajtura...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim