Alu fellne 17-she per golf 4

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu fellne per golf 4.. Shikoni foton per me shume ... qmimi i volitshem....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim