Alu fellne 18-she

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu fellne 18-she.... per mercedez ose bmw nuk jom shume i sigurt...Per me shume shikoni foton... qmimi i volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim