Alu fellne 19-she

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne 19-she te cilat mund te perdoren nga a4 a6 a8 passat etj... Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim