Alu fellne me goma te reja me vetem 2500km

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne te reja te cilat jane te perdorura vetem 2500km ...mund te perdoren nga a4 a6 passat golf 5 ....qmimi i volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim