Alu fellne per BMW

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu fellne me goma te veres .. dy me te ruajtura dhe dy goma te tjera jon te dopta....qimimi i volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim