Alu fellne per BMW

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu fellne per BMW 17-she .. jone te ruajtura..per me shume shikoni foton... qmimi i volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim