Alu fellne per Mercedez

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ALu fellne 16-she per mercedez jone te ruajtura dhe shume te bukura..Per me shume shikoni foton...qmimi i volitshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim