Alu felnne me goma per opel

Shitet nga: Enveri 18 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Alu fellne 16-she me goma te veres shum te mira dhe te ruajtura .. shikoni foton per me shume,.. qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim