Alufellne 15/195/6

Shitet nga: Arben 03 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet te opellit shum te rujtna me goma te veres 15/195/65 tparat
15/205/65 te mramat
viber +37744343704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim