Autopjese

Shitet nga: behar 10 Gsh 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te perdorura te importuara nga gjermanija.
Kemi shume lloje te gomave, te kamionit 17.5 11 22.5 ,
te kombit me C ,te kerreve te gjitha llojeve, fellne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim