Bandash 16 Opel dhe goma 16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tini glass 05 Dhj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te mire dhe goma te veres shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim