Bandash per golf 4

Shitet nga: Golf 4 14 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha te thjesht 15 per dolf 4 jan bandash golf 4 1 2 3 4 5 6 a b tdi i cdi sdi mercedes wv pasat audi ford citoen geugeot mitsubish toyota nisan cady iphone samsung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim