Bandash qmimi 50E

Shitet nga: Florim 02 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim