Bmw fellne 18-she bej ndrrim

Shitet nga: RimiKastrati 29 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bmw fellne mpaket 225/40/18 te parat 255/40/18 mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim