Bndasha

Shitet nga: ccc 26 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash 13 dh 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim