Drenas

Shitet nga: Luli 10 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 4 fi 15 shum te rujte 045545211 qmimi 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim