Drita

Shitet nga: Besimi 15 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes drita per ML 164 te vitit 2005-2009 ne gjendje shum te mir me leda jan funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim