FELLNE CHROME 16 COLL

Shitet nga: Dastan 15 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet CHROME ne vlere 550 Euro,MADHESIA 215-40 r16 zoll birat 4x100 dypar zentriringa per japan dhe vw bajn dy gumat e mrama treja 110 ero zopa prj gjermanije ,grritha skan ,veq nver voziten 20 dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim