FELLNE per BMW 255/45R19

Shitet nga: Behxhet 30 Jan 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon shum pak te perdorura jon shum e te rujtura pa asni vi viti prodhimit 2015 na kontaktoni 045410949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim