Felgat 17 per golf 4

Shitet nga: meti 06 Mar 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felgat 17 per golf 4 shum te mira me goma tel 044 273 910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim