Felgat komplet me goma

Shitet nga: Titi 22 Shk 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felgat 18 shum te mira..i shes apo i nrroj me naj par 17..shum te forta jan..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim