Felge me Goma 15"

Shitet nga: Mentor 04 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 felge me goma 1 vit te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim