Fellene 195/60/15

Shitet nga: fellne 20 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan me guma te veres 195/60/15
me 5 shrafa te bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim