Fellga 15 me kater vrima

Shitet nga: fellga 19 Mar 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat 15-she dy jan me goma dimrit thuajse te reja dy jan me te veres
bajn per golf 1.2.3 opel corsa kadett vectra reno etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim