Fellga me goma R15

Shitet nga: Fellga 14 Sht 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellgat jan me 4 vrima
Gomat dy 195 50 15
Dy 205 55 15
Bajn per golf 1,2,3 opel vectra korsa reno etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim