Fellne te Alfaromes

Shitet nga: hasim 20 Pri 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shume te mira me goma shume pak te perdorura te veres nr 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim