Fellne

Shitet nga: Afrim 03 Jan 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 me goma te veres te pa perdoruara.
Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim