Fellne 14

Shitet nga: liridon 04 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrrim me fellne 15 tejen me 5vrima per pasat vitit99 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim