Fellne 14 u shiten

Shitet nga: arben 16 Tet 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet nuk jan te lakume nik dridhin garantoj per to per gjithqka.kto qe shihen ne foto jan.per ma shum ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim