Fellne 15 bej edhe ndrrim me 16-17

Shitet nga: R.r 06 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per vw opel etj
bej ndrrim me fellne 16 ose 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim