Fellne 15 me 4 vrima

Shitet nga: leci 11 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellne 15 me 4 vrima goma te reja 195/50/ r15 M+S Qmimi spias marrveshjesViber +37744285450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim