Fellne 15 me Goma

Shitet nga: Luli 19 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me goma per Passat ose audi ose golf 5
jan te rujtne me goma ms te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim