Fellne 15 me guma dimrit

Shitet nga: Mentori 20 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me guma dimrit 195 65 15
Tel 049 490 218-045 242 062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim