Fellne 15 per golf 2. Gumat i kan 195/50/15

Shitet nga: Besnik 20 Pri 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto fellne 15 per golf 2. Gumat i kan 195/50/15 Te mira jane.
Bej ndrrim edhe me guma me bandash te thjesht 14 per golf 2 por gumat me kan te veres dhe te mira profili 170 deri 175 me 60 apo 65
Mund te me kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim